Už jen 0 dní 00 hod 00 min

19.-21.8.2021 | 19. ročník Hip Hop Kempu | Czech Republic

Největší Hip Hop mejdan


Hip Hop Kemp, legendární hiphopový festival ve střední a východní Evropě, hlásí svůj již 19. ročník. Obří mejdan, který stanice CNN opakovaně zařadila mezi 50 nejlepších festivalů světa.  Na festival se každoročně sjíždějí fans a stars hiphopové kultury z celého světa. Buď u toho i ty!

 

#hhkforever

Co potřebuješ vědět

Za třídenní stanování  v klasickém kempu zaplatíš v předprodeji 250Kč, na místě 350Kč.  Stan si vezmi vlastní. WC zdarma, sprchy za žeton 30Kč.

Autokemp je místo, kam můžeš s vlastním karavanem nebo autem a stanem. Na jednu vstupenku: 1 auto nebo karavan, 2 stany a 5 osob. Vstupenka do Autokempu je platná s VIP vstupenkou nebo s klasickou vstupenkou s kempem.

Na místě budeš mít NONSTOP své cennosti v bezpečí a přístup po celou dobu festivalu. Skříňky pod dohledem personálu v osvětleném stanu najdeš u hlavního vstupu. Za skříňku na celý festival zaplatíš od 100 do 400Kč, dle délky úschovy. Vratná kauce na klíč je 100Kč.

Parkování: Auto za 200 Kč, karavan nebo dodávka za 800 Kč na celou dobu konání festivalu. Karavany budou mít na parkovišti vyhrazené místo (bez el. přípojky).

Parkování autobusu je za 1.000 Kč po celou dobu konání festivalu.

Máš lupen na KEMP a budeš stanovat? Vymeň si lístek na kempové pokladně a nestůj dvě fronty.

Návštěvníci s průkazem ZTP/P mají vstup za 50% z ceny na místě a kemp zdarma. Při vstupu do areálu předložíš platný průkaz společně s OP. Případný doprovod platí plné vstupné. Vstupenky koupíš pouze na místě.

Děti mladší 14let mají vstup na KEMP zdarma, ale pouze v doprovodu osoby starší 18let, která za ně právně zodpovídá.

Prosíme, házejte odpadky do košů. Využijte košů, které jsou rozmístěny v celém areálu. Do kempu si vezměte pytel na odpadky na pokladně. Nechceme pařit v odpadcích. Děkujeme!

Na festivalu využíváme systém vratných kelímků. Za kelímek zaplatíš zálohu 50Kč. Při výkupu kelímků ti bude vrácena záloha, která odpovídá počtu zakoupených kelímků na tvém čipu!

Do areálu je zákaz nosit drogy, vlastní nápoje (alko i nealko), skleněné lahve a nebezpečné předměty.

Do areálu je zákaz vstupu se zvířaty. Nestresujte své mazlíčky hlukem.

V areálu se bude nacházet také první pomoc a hasiči. Najdeš je na mapě areálu. V případě potřeby volejte:

PODMÍNKY ÚČASTI NA FESTIVALU

Zůstaň ve spojení

Produkce

Andrea Procházková
andrea@festivalpark.cz
+420 725 692 169

Festivalpark production s.r.o.
Dělnická 213/12
170 00 Praha 7

Breakdance taneční aréna

Martin „Fidli“ Fiedler
f23@sdkeurope.com
+420 603 867 200