Letošní HIP HOP KEMP bude fungovat kompletně bezhotovostně, věnujte proto zvýšenou pozornost těmto informacím:

Tvoje vstupenka bude opět vyměněna za látkovou pásku, navíc na ní však bude umístěn čip, který bude po celou dobu festivalu sloužit jako tvoje peněženka, se kterou všude zaplatíš. Čip slouží také jako „klíč“ do areálu a kempu.

Bezhotovostní festival ti přináší pohodlí, úsporu času, bezpečnost, elektronické stvrzenky, přehled o útratě, zkrátka bezstarostný zážitek a více času na zábavu.

Jak postupovat?

Před festivalem:

 1. Registruj se a založ si virtuální účet. Je to jednoduché, do registračního formuláře vložíš číslo vstupenky, požadované údaje a nabiješ si peníze. Registrace budou spuštěny 1.8.2018.
 2. Minimální částka pro nabití je 200Kč. Nabít kredit online lze pouze platební kartou. Při první transakci na festivalu se ti strhne aktivační poplatek 50Kč.
 3. Na festivalových pokladnách si vyměníš svou vstupenku za festivalovou pásku s čipem, tvůj předplacený kredit se ti automaticky nahraje na čip.
 4. Zůstatek na účtu se ti ukáže po každém nákupu na displeji u obsluhy.
 5. V průběhu festivalu kredit dobíjíš buď přes svůj online účet platební kartou pomocí chytrého telefonu přes web stránku nebo na „TOP UP stanicích“ v areálu festivalu hotově a platební kartou.
 6. Po skončení festivalu se ti zůstatek z online účtu do 2 dnů automaticky vrátí na tvůj účet.

Na místě:

 1. Na pokladnách si vyměníš svou vstupenku za festivalovou pásku s čipem.
 2. Zajdeš na „TOP UP stanice“, kde si nahraješ kredit na svou pásku. Platit můžeš hotově nebo kartou. Při první transakci na festivalu se ti strhne aktivační poplatek 50Kč.
 3. Minimální částka pro nabití je 200Kč.
 4. Zůstatek na čipu se ti ukáže po každém nákupu na displeji u obsluhy.
 5. Pokud ti na čipu po skončení festivalu zbydou peníze, musíš o ně zažádat ZDE do 14 dnů po skončení festivalu.

Pokud budeš mít na festivalu jakékoliv potíže s páskou a čipem, vyřešit ti je pomůže CUSTOMER SERVICE, který se bude nacházet vždy poblíž „TOP UP stanic“.

FAQ

Odpovědi na tvoje otázky ohledně cashless systému najdeš ZDE.

Přečtěte si pozorně Obchodní podmínky cashless systému a Zásady ochrany soukromí.

Pokud si nenašel odpověď na svou otázku, kontaktuj nás prosím na: hiphopkemp@festivalpark.cz